Гарантія надійної допомоги
0 800 502 220\n 0 800 211 000

Працівники ДСО взяли участь в стройовому огляді черкаського гарнізону міліції

18.04.2013

Відповідно до розпорядження начальника УМВС України в Черкаській області у Черкаському гарнізоні міліції було проведено стройовий огляд особового складу всіх підрозділів з метою визначення стройових навичок кожного із працівників, стройової злагодженості підрозділів, а також у зв’язку з переходом особового складу УМВС України в Черкаській області на носіння літньої форми одягу.


Міліціонери з самого ранку зібрались на Центральному стадіоні в місті Черкаси. Вишикувались в чотири шеренги працівники: апарату УМВС Черкаської області, Державної служби охорони, Соснівського, Придніпровського, Черкаського райвідділів, роти ДПС, ДАІ, СБСМ «Грифон», РМОП «Беркут» та інші.

Перевірити проведення стройового огляду прибув особисто начальник УМВС України в Черкаській області генерал–майор міліції Валерій Дерновий та його заступники - перший заступник начальника Управління, начальник слідчого управління Олег Керевич та заступник начальника Управління начальник міліції громадської безпеки Іван Корсун.

Було проведено перевірку стану забезпеченості особового складу органів та підрозділів Черкаського гарнізону міліції форменим одягом, стану форми, зовнішнього вигляду та документів міліціонерів.

Наприкінці заходу Валерій Володимирович Дерновий подякував вартовим правопорядку за достойне несення служби, зазначивши, що рівень підготовленості особового складу УМВС - високий. Після завершення заходу правоохоронці повернулись на свої "бойові" пости.

 

Сініченко Ірина
УДСО при УМВС України
в Черкаській області


Новини: