Гарантія надійної допомоги
0 800 502 220\n 0 800 211 000

На Вінничині наряд ДСО, ризикуючи життям, припинив напад на автозаправну станцію

26.11.2012

26 листопада о 2 годині 21 хвилині на пульт централізованого спостереження Гайсинського міжрайонного відділення Управління Державної служби охорони при УМВС України у Вінницькій області надійшов сигнал «Тривога» з автозаправної станції, що перебуває під охороною ДСО. На місце події негайно відбула група затримання, яка на службовому автомобілі прибула до об’єкта менш ніж за чотири хвилини.

Розосередившись навколо місця ймовірного злочину, міліціонери почали обстежувати об’єкт. Коли один із них відкривав вхідні двері, прямо у проході стався вибух та пролунав постріл. Вибуховою хвилею міліціонера було відкинуто на декілька метрів та поранено в праву руку одним з цвяхів, якими було начинено вибуховий пристрій.

Злочинці не очікували швидкого прибуття працівників міліції й змушені були швидко втікати через запасний вихід, де на них вже чатував інший міліціонер. Зробивши декілька пострілів в бік правоохоронця, двоє невідомих почали втікати. У свою чергу міліціонер застосував табельну вогнепальну зброю, намагаючись зупинити нападників, однак ті побігли врізнобіч і зникли. Кулями злочинців було пошкоджено двері службового автомобіля, однак міліціонер залишився неушкодженим. Водночас його колегу з пораненням правого передпліччя та кисті доставлено до Гайсинської центральної районної лікарні. Таким чином, з ризиком для життя і ціною здоров’я працівники Державної служби охорони зупинили пограбування АЗС.

Слід зазначити, що під час нападу на АЗС працювали камери відеоспостереження, що сприятиме розшуку підозрюваних.

 

Прес-служба Департаменту ДСО при МВС України

Новини: