З 2015 року за громадським порядком портів в Одеській, Херсонській, Запорізькій та Миколаївській областях стежать правоохоронці ДСО.
Ранковий ефір "Ранок по-київськи" на ТРК Київ Сергій Будник: Як убезпечити своє майно.
У місті Кривий Ріг до послуг міліції охорони під час випускних вечорів уже котрий рік поспіль вдаються завбачливі шкільні батьківські комітети
Відповідно до указу Президента України «Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі і 70-ї річниці завершення Другої світової війни», підписаного у 2015 році, метою відзначення є «гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги усім борц...
22 травня
Громадянам, які хотіли б отримати інформацію про послуги Державної служби охорони, простіше і зручніше зробити це, зателефонувавши з мобільного телефону
21 травня
Проект закону представив глава МВС Арсен Аваков.  Законопроектприйнятий за основу. Він визначає систему Національної поліції –центральний орган управління та територіальні органи. Націон...
19 травня
19 травня міліціонер охорони об'єктів Кременчуцького підрозділу Держохорони був поранений при спробі затримання озброєного грабіжника.
18 травня
Для оперативного реагування на злочини і правопорушення, підтримання необхідного рівня громадського порядку й безпеки на території усієї України підрозділи Державної служби охорони станом на 1 квіт...
18 травня
У місті Кривий Ріг до послуг міліції охорони під час випускних вечорів уже котрий рік поспіль вдаються завбачливі шкільні батьківські комітети
18 травня
Здійснюючи охорону морського торговельного порту у Бердянську Запорізької області, працівники Державної служби охорони затримали зловмисника, який намагався вивезти майно з території підприємства.
18 травня
Щоб весняні посіви давали гарний і плідний врожай, недостатньо лише його обробляти, потрібно ще й пильно охороняти його від крадіжок.
8 травня
Відповідно до указу Президента України «Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі і 70-ї річниці завершення Другої світової війни», підписаного у ...

Новини регіонів

сьогодні
Близько 16 години до Броварського відділення міліції по телефону надійшло повідомлення про викрадення грошей в сумі 1300 гривень із касового апарату магазину в Броварах Київської області. Після отримання повідомлення про правопорушення держохоронці Київської області за попереднім описом підозрюваних затримали двох мешканців Броварів – 42-річного чоловіка та 35-річну жінку.
сьогодні
Відвідуючи товариша у лікарні, юнак вчинив майновий злочин. Зловмисник поцупив чужий телефон вартістю близько двох тисяч гривень.
сьогодні
Нещодавно дирекція одного з дитячих садочків Одеси, який перебуває під охороною ДСО, провела об’єднані навчання з міліціонерами охорони, представниками ДСНС, вихователями садка та їх підопічними. Головна мета – навчити діяти злагоджено в екстрених умовах. У формі дитячої гри були розглянуті декілька умовних екстрених ситуацій, програні дії працівників садка, правоохоронців та рятувальників.
сьогодні
Закарпатські міліціонери пройшли планові тактико-спеціальні навчання з метою вдосконалення навичок особового складу щодо дій під час ліквідації масових заворушень. Зведений загін навчався працювати фахово під час захоплень адміністративних будівель. Цього разу зловмисники «брали» обласну раду, приміщення якої перебуває під охороною ДСО.
сьогодні
Лише з допомогою наряду працівників Державної служби охорони вдалося вгамувати п’яного водія позашляховика Тойота Ленд Крузер, який перешкоджав руху автотранспорту на АЗС у Черкасах.
сьогодні
Працівники Державної служби охорони несуть службу на стратегічно важливих об’єктах нашої держави, зокрема, в морських портах. Рівненські міліціонери охорони також долучилися до цієї важливої і відповідальної справи
сьогодні
Близько першої години ночі наряд групи затримання батальйону міліції Державної служби охорони виїхав на спрацювання охоронної сигналізації до магазину торгівельної мережі Кіровограду.
сьогодні
Днями до чергової частини Управління Державної служби охорони Херсонщини надійшов сигнал «Тривога» з прийомного відділення Херсонської лікарні імені Тропіних, розташованої на вулиці Комарова.
сьогодні
В рамках здійснення заходів щодо профілактики майнових злочинів, працівники ДСО Полтавщини активно відпрацьовують заклади торгівлі ювелірними виробами та інші об'єкти підвищеного криміногенного ризику.
сьогодні
Посеред ночі невідомий чоловік скоїв грабіж на автозаправній станції та кинувся навтьоки. Зловмисника було затримано по «гарячих слідах».